logo

Hakki Pilke aastalõpu kampaania!

Igale enne 15. detsembrit Hakki Pilke halumasina tellijale kaasa kingitus!

Hakki Pilke 50 Pro, 43 Pro või 38 Pro halumasina tellimisel kaasa kingitus väärtusega 1000 €
HakkiPilke_50Pro_2018_studio

50 pro

470 мм

600 мм

30 t

50 Pro halumasinaga on küttepuude tegemine nii ergonoomiline ja efektiivne, et antud masinat võib isegi nimetada ühe mehe küttepuude tööstuseks. Tõhususe suurendamiseks ja töö hõlbustamiseks on antud halumasinal rikkalik põhivarustus. Vaata videot 50 Pro

HakkiCutTM saagimise liides teeb masina kasutamise ergonoomiliseks, sest lõikamist juhitakse ühe nupuvajutusega ning palgi ettesöötmist ja paku lõhkumist juhitakse ainult joystick’iga. Paku lõikamise ajal juhitakse saelati langetuskiirust automaatselt vastavalt puu tihedusele, tagades kiire ja tõhusa tööprotsessi. Paku langetusplaadid kindlustavad ka kõige lühemate pakkude korrapärase kukkumise lõhkumisrenni. Ületamatu tootlikkuse taseme tagavad viivtustevaba HakkiSplitTM lõhkumissüsteem koos lõhkumiskirve poole käigupikkuse reguleerimise võimalusega.

 

Lisaks eelpool nimetatule, kuuluvad standardvarustusse elektriline saekti õiltuspump, hüdrauliline AC10 saeketi pinguti, prahieemaldiga väljastuskonveier, reguleeritava kõrgusega tööplatvorm, jpm.

43 PRO

430 мм

600 мм

15 t

Hakki Pilke 43 Pro on täiesti ainulaadne halumasin, mis põhineb professionaalsete kasutajate hulgas kõrgelt hinnatud Easy 42 mudelil. Vaatamata raami suuremale tugevusele on masin mõõtudelt ja kaalult kompaktne. Masina tootlikkus on paranenud tänu esmaklassilisele viivitusevabale HakkiSplitTM lõhkumismehhanismile ja uutele omadustele, mis tagavad katkematu materjalivoolu – hüdrauliline palgipress, hüdrauliline mõõteseade ja paku langetusplaadid. Vaata videot 43 Pro

Kui masinat kasutatakse peamiselt suurte palkide töötlemiseks või suurte halgude tootmiseks, võivad ostjad valida ka laiema väljastuskonveieri, mida kasutatakse 50 Pro mudelil.

 

Kasutaja jaoks on kõige olulisem uuendus kasutajaliides, mis tagab täiesti uue kasutuskogemuse. HakkiCutTM juhtprogramm lisab alati optimaalse lõikejõu ja võimaldab teostada kogu lõiketöö ühe joystick’u nupu abil. Koos automaatse hüdrauliliselt juhitava ketipinguti ja automaatse keti õlituspumbaga, mis saagimisel aktiveeritakse, tagavad, et saekett ja –plaat peavad kauem vastu, pakkudes ühtlasi alati ületamatu saagimistõhususe. Kasutamisel sisestab etteveosüsteem automaatselt uue palgi eelmise paku, tagades nii uue palgi lõhkumiseks valmisoleku juba siis, kui lõhkumisseade tagasi liigub.


43 Pro mudelil on ohtralt omadusi, mis vähendavad töökulusid. Suur õlimaht võimaldab pikemaid õlivahetuse intervalle ja katkematut tööd kõikides oludes Alaskast Austraaliani. Töökindel halumasina elektriline juhtimine vähendab hooldust vajavate elementide ja komponentide arvu. Ketiõli kogust on lihtne reguleerida ja ketiõli kanistri vahetus võtab vaid mõne sekundi. Jõuülekandel puuduvad v-rihmad, mis tagab pideva töökindluse ja jõudluse aastate vältel minimaalsete elektri- või kütusekuludega.

 

43 Pro mudelil on ohtralt omadusi, mis vähendavad töökulusid. Suur õlimaht võimaldab pikemaid õlivahetuse intervalle ja katkematut tööd kõikides oludes Alaskast Austraaliani. Töökindel elektriline juhtimine vähendab hooldust vajavate elementide ja komponentide arvu. Ketiõli kogust on lihtne reguleerida ja ketiõli kanistri vahetus võtab vaid mõne sekundi. Jõuülekandel puuduvad v-rihmad, mis tagab pideva töökindluse ja jõudluse aastate vältel minimaalsete elektri- või kütusekuludega.

HakkiPilke_43Pro_studio
HakkiPilke_38Pro_studio-1

38 PRO

380 мм

600 мм

10 t

Hakki Pilke 38 Pro muudab küttepuude lõhkumise erakordselt tõhusaks. Lihtne, ergonoomiline ja tõhus HakkiCutTM lõikesüsteem võimaldab saagimist üheainsa nupuvajutusega joystick’ull. Saagimisel reguleeritakse saeplaadi laskumiskiirust automaatselt sõltuvalt takistusest, tagades tõhusa ja kiire protsessi. Lõhkumisjõuga 10 t, suudab 38 Pro lõhkuda isegi kõige kõvemat puitu, saavutades lõhkumistsükli pikkuseks maksimaalselt 3 sekundit. Vaata videot 38 Pro

Patenteeritud AC10 automaante ketipinguti hoiab saeketti optimaalselt pingul, parandades saagimisprotsessi tõhusust ning tagades keti ja plaadi märkimisväärselt pikema tööea. Lisaks saagimisele kasutatakse joystick’ku lõhkumistera kõrguse reguleerimiseks ja sisestuskonveieri juhtimiseks. 38 Pro mudelil on ka tuntud Hakki Pilke prahieemaldiga väljastuskonveier, mis eraldab prahi halgudest ilma lisatarvikuteta. Uuendusena on masinal ka väljastuskonveieri hüdrauliline klapp, mis võimaldab konveierilinti tagurpidi liigutada või üldse peatada vastavalt vajadusele.

Hakki Pilke Falcon 35 või Raven 33 halumasina tellimisel kaasa kingitus väärtusega 600 €

FALCON 35

350 мм

500 мм

8 t

Oma kategoorias on Falconil suurim lõhkumiskiirus turul olevate masinate hulgas ja ühe käe juhthoob muudab masina kasutamise väga lihtsaks. Tänu hüdrauliliselt juhitavale saele ja konveieritele puuduvad masinal V-rihmad. Kompaktne kaitsekate tagab ohutuse ja mugavuse. Vaata videot Falcon

Reguleeritav hüdrauliline keti õlituspump tagab keti ja plaadi pika tööea. Õlituspump saab õli eraldi kanistrist, mida saab kiiresti ja lihtsalt vahetada. Masina avatud konstruktsioon võimaldab lihtsat puhastust ja integreeritud tööriistakast tagab, et oluline varustus on alati käepärast. Tänu suurele tarvikute valikule saate masinat lihtsalt oma soovi järgi kohandada.

HakkiPilke_Falcon_2014_netti_960px_0
preview-lightbox-HakkiPilke_Raven_33_2017

RAVEN 33

330 мм

500 мм

6 t

Hakki Pilke Raven 33 on töökindel ja lihtne halumasin. Masina otseajamiga hüdraulikasüsteem võimaldab üheaegseid funktsioone lihtsate juhthoova liigutustega. Tugev ehitus ja minimaalne hooldusvajadus tagavad masina kulusäästlikkuse. Lihtne töö ja piisav lõhkumisvõimsus võimaldavad masinal lõhkuda isegi suurimaid palke – nii saate toota halge kõikideks vajadusteks seni olematu kergusega. Vaata videot Raven 33

Kompaktne kate, mis on seotud masina tööga ja varustatud gaasiamortidega, tagab ohutu töö ja lihtsa saeketi hoolduse. Katet saab rikke korral kergesti avada. Halumasina väike võimsustarbe vajadus ja kaal võimaldavad masinat kasutada ka väiksema tehnikaga. Raven 33 standardvarustuses on etteveokonveier ja küljele pööratav hüdrauliline väljastuskonveier.


Tarvikute abil saab rakendada halumasinat kõikideks vajadusteks. Kasutada saab palgitõstukit, et töökoormust veelgi vähendada. 6-osaline lõhkumistera muudab isegi kõige jämedama palgi sobiva suurusega halgudeks. Etteveokonveieri reeversi funktsiooni saab kasutada palkide edasi ja tagasi suunamiseks olenevalt masina funktsioonist. Raven 33 halumasina varustus muudab selle ideaalseks ühiskasutatavaks halumasinaks.

Telli broSüür
Võta meiega ühendust!
Sike Agri OÜ
Tel: 7768 020
E-post: sikeagri[ät]sikeagri.ee
Suur 84a, Jõgeva, 48306

Lisateave on veebisaidil:

www.sikeagri.ee  <http://www.sikeagri.ee>

New call-to-action